Про нас

ПАТ "Барський машзавод" вітає Вас!

Ми – єдиний виробник в Україні технологічного обладнання для харчової промисловості, а також газових, електричних та твердопаливних котлів.

80-річний досвід роботи дозволяє нам виготовляти високоякісну продукцію перевірену часом.

Ми пропонуємо більш ніж 60 найменувань обладнання для консервної, лікеро – горілчаної, виноробної, пивобезалкогольної, масложирової та кондитерської галузей. Зокрема це фасувальні апарати, розливні, пакувальні машини та інші автомати. Усе обладнання сертифіковане в країнах Європейського та Євроазійського союзів.

З 2000 року на підприємстві виготовляється сучасне опалювальне обладнання:

- газові котли;

- електричні котли;

- твердопаливні котли.

Асортимент опалювального обладнання налічує 55 видів установок з потужністю від 5 до 200 кВт.

Наші спеціалісти займаються питанням будівництва, реконструкції опалювальних пунктів від проектування і до здачі “під ключ». Наші працівники на обраних Вами об’єктах проведуть  весь комплекс робіт від виготовлення ПКД до виконання монтажних робіт.

Сьогодні "Барський машзавод" – відомий виробничий бренд в країнах СНД і центральної Європи.

Технічна і маркетингова політика нашого підприємства направлені на задоволення зростаючого попиту та індивідуальних потреб споживачів. Її основним пріоритетом є якість, високий технічний рівень і рівень безпеки виготовленого устаткування.

Вся продукція проходить строгий контроль якості, що підтверджено сертифікатами.       

Обсяг ринку збуту нашої продукції в Україні становить 2500 підприємств різних сфер виробництва. Обсяг експорту становить 20-30% від загального обсягу реалізації. Завод має зарубіжних партнерів у країнах Прибалтики, Середньої Азії, Росії, Молдові, Білорусі, США та інших країн.

Інженерно-конструкторський відділ нашого підприємства за науково-творчим потенціалом може зрівнятися з передовими західними колегами.

Важливим фактором якості роботи стало впровадження у виробництво новітніх світових досягнень і оригінального технологічного ноу-хау, спроектованого і адаптованого до вітчизняних умов силами власних фахівців.

Наш завод пропонує  свої послуги підприємствам, установам, організаціям незалежно від форм власності в питаннях будівництва, реконструкції та подальшого обслуговування опалювальних пунктів (газових, електричних, твердопаливних).

Дотримання високих стандартів якості, технологій та маркетингу, а також гнучка товарна, цінова політика, дозволяють нам впевнено утримувати лідируючі позиції в своїй галузі.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Новини компанії

В асортименті з'явились якісні та безпечні електричні котли
13 листопада 2020 в 15:30

Придбайте новинку - настінний електричний котел Ж7-КЕП-12Н, який призначений для опалення індивідуальних житлових будинків, споруд, комунально - побутового призначення, обладнаних системою водяного опалення з примусовою…

 
Готуйтеся до холодів завчасно - купуйте електричні системи опалення з поліпшеними функціями!
26 червня 2018 в 17:13

Нині електричні котли стають дедалі популярнішими серед українців. Адже у них є чимало переваг, якими не можуть похвалитися інші види котлів. ПАТ "Барський машзавод" займається виготовленням такого обладнання і оснащує його…

 

Контакти

Обладнання для харчової промисловості, кондитерських фабрик, міні пекарні - ПАТ "Барський машзавод"
(основний офіс)

Україна, Вінницька, Бар, вул. Роза Люксембург, будинок 5
  • +38 (067) 43-10-1XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create