Сміттєсортувальний комплекс

Сміттєсортувальний комплекс
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

Код товару 22871007
 

Характеристики

Технічні характеристики:   Склад станції:
Потужність комплексу – 15 – 50 тис. тон в рік.   1.Транспортер скребковий (з приймальним бункером.
Продуктивність: 10-18 м3 ТПВ на годину.   2.Транспортер завантажувальний.
Кількість обслуговуючого персоналу – 8-12 осіб (в залежності від технічних умов);   3.Сепаратор барабанного типу.
Встановлена потужність – до 20 кВт (в залежності від комплектації)   4.Кабіна сортувальна.
Розміри приміщення для встановлення:   5.Транспортер основний сортувальний.
Довжина – 36 м.   6. Магнітний сепаратор.
Ширина – 15 м.   7. Пульт керування.
Висота – 6 м.   8.Контейнер пересувний – 16 шт.
-   9.Прес двопозиційний.
--   Транспортер відводу мілких фракцій.

Опис Сміттєсортувальний комплекс

Опис технологічного процесу:


1. Транспортер скребковий з приймальним бункером для завантаження сміття
Не сортоване сміття подається на приймальний бункер, що можна зробити навантажувачем або безпосередньо з автомобіля. В конструкції передбачено люки для чистки та обслуговування. В бункері знаходиться скребковий пластинчастий транспортер з якого сміття подається на завантажувальний транспортер.

2.  Транспортер завантажувальний.
Завантажувальний транспортер з прорезиненої стрічки шевронного типу. Регулювання лінійної швидкості забезпечується частотними перетворювачами.

3 . Барабан-сепаратор
За допомогою завантажувального транспортера відходи подаються в сепаратор барабанного типу, який призначений для просіювання органічних та біологічних відходів. Сепаратор являє собою металеву конструкцію барабанного типу з внутрішнім двох-західним шнеком, обшитий металевою сіткою, який поставлений на металеву раму. На внутрішній частині сепаратора також розміщені ножі та гаки для розриву поліетиленових пакетів.При обертанні барабана матеріал проходить через весь сепаратор: дрібні  відходи відсіваюються і падають вниз через бункер відводу, а решта поступають на основний транспортер сортувальної кабіни, пакети, мішки повині розриватися у барабані.Регулювання лінійної швидкості забезпечується частотними перетворювачами.

4. Сортувальна кабіна
Після просіювання в барабані відходи подаються на транспортер сортувальної кабіни для ручного сортування відходів по окремих видах: на папір, полiмернi відходи, деревину, шкіру, скло, метал i т. д. Кількість робочих місць в сортувальній кабіні –  8-12 місць (в залежності від технічних умов).Кабіна обладнана витяжною та притяжною вентиляцією, двома бактерицидними лампами для знезараження кабіни та бактерицидними лампами для знезараження вхідного сміття, опалювальною системою, освітленням, а також кнопками аварійного вимкнення руху транспортерної стрічки, розташованими біля кожного робочого місця. Приміщення виготовлено з сендвіч панелей.

5. Транспортер основний сортувальний.
Із сепаратора  відходи переміщуються до сортувальної кабіни.  Транспортерна стрічка з прорезиненою поверхнею. Ширина 1000 мм. Регулювання лінійної швидкості забезпечується частотними перетворювачами.    

6. Транспортер  відводу мілких фракцій.
Мілка фракція з під сепаратора барабонного типу через бункер надходить на завантажувальний стрічковий транспортер з прорезиненою стрічкою. Транспортерна стрічка з рифленою поверхнею. Регулювання лінійної швидкості забезпечується частотними перетворювачами.

7. Сепаратор магнітний
Забезпечує відділення металевих часток з твердих побутових відходів та знахордиться над основним сортувальним транспортером.

8. Контейнер пересувний
Контейнери знаходяться під сортувальною кабіною. Рама виготовлена із профільної труби. Контейнер виготовлений з сітки, з квадратними осередками 60мм Х60 мм. Сортувальний комплекс обладнаний мотор-редукторами Австрійського виробництва фірми «Nord» потужністю —- кВт. Необхідна потужність енергопостачання 22-26 кВт(літній-зимовий період).

9. Прес двопозиційний
Прес складається з двох частин: пресуючий блок і дві накопичувальні камери. Час циклу руху плити складає від 30 до 50 секунд. Тиск 160 бар.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Новини компанії

В асортименті з'явились якісні та безпечні електричні котли
13 листопада 2020 в 15:30

Придбайте новинку - настінний електричний котел Ж7-КЕП-12Н, який призначений для опалення індивідуальних житлових будинків, споруд, комунально - побутового призначення, обладнаних системою водяного опалення з примусовою…

 
Готуйтеся до холодів завчасно - купуйте електричні системи опалення з поліпшеними функціями!
26 червня 2018 в 17:13

Нині електричні котли стають дедалі популярнішими серед українців. Адже у них є чимало переваг, якими не можуть похвалитися інші види котлів. ПАТ "Барський машзавод" займається виготовленням такого обладнання і оснащує його…

 

Контакти

Обладнання для харчової промисловості, кондитерських фабрик, міні пекарні - ПАТ "Барський машзавод"
(основний офіс)

Україна, Вінницька, Бар, вул. Роза Люксембург, будинок 5
  • +38 (067) 43-10-1XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create